Партнери

8854Сьогодні ZDRAVO – успішна компанія , колегіальна діяльність якої спрямована на ексклюзивне просування в Україні кращих лікарських брендів і сучасного медичного обладнання від різних виробників, на підтримку науково-дослідної діяльності в медицині, і найголовніше – на якісну турботу про поліпшення здоров’я Людини.
Бездоганна якість, етика, грамотна маркетингова політика – основоположні принципи нашої роботи. Саме завдяки цьому нам вдалося швидко і впевнено завоювати репутацію надійного та сильного партнера.
1402“Центр стимулювання мозку”
У нашій клініці успішно лікують будь-які види затримки в розвитку дітей. А також різні травматичні стани у дорослих.
У центрі стимуляції мозку ми працюємо одночасно з тілом і розумом мотивуючи одночасно обох до роботи звертаючись до навичок які лежать в основі всіх наших людських можливостей (тобто мова, увага, пам’ять, навчання, читання, моторика, самоконтроль)
В результаті реабілітації пацієнти стають більш зданими, ефективність і продуктивність мозку поліпшуються. Це призводить до поліпшення розмовної мови, рухових навичок, швидкості читання а також координації, ходи, балансу.

Papirus

ТОВ “Антей ЛТД” розробник, виробник і постачальник реабілітаційної техніки для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

За час багаторічної (з 1992 р) роботи накопичено величезний досвід, розроблено десятки зразків засобів реабілітації, більшість з яких випускаються серійно. У 2011р. “Антей ЛТД” учасник Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” Коляски КДР-1030-3 і КДР- 1040-3 відзначені дипломами лауреатів. Коляска КДР-1040-3 стала переможцем на регіональному рівні. Зроблено багато, але робота триває. Підвищення надійності, експлуатаційних характеристик, якості продукції, її вдосконалення в тісному контакті з медичними установами та батьками дітей-інвалідів – ось наші першорядні завдання.

Papirus
ТОВ «Папірус Гурт Збут» входить до Групи Компаній ПАПІРУС, що працює на ринку канцелярії з 1996 року.
Компанія має широкий, постійно зростаючий асортимент. Він представлений продукцією торгових марок Economix (Німеччина), Optima (Німеччина), Cool For School (Німеччина), Schneider (Німеччина), SZ.Leqi (Франція), Сabinet (Німеччина), Format (Україна), Kores (Австрія), GRM (Китай, Гонконг).

Novus

NOVUS – ця мережа супермаркетів динамічно розвивається, торгових центрів і магазинів біля будинку. Одна з найуспішніших і найперспективніших мультіформатних мереж в Україні.Перший супермаркет під такою вивіскою з’явився в Криму в 2008 році. Сьогодні загальна площа наших торгових комплексів становить понад 170 000 кв. м. Торгова площа супермаркетів NOVUS – більше 70 000 кв. м.
Торгова мережа NOVUS – це високі європейські стандарти ведення бізнесу та якості обслуговування. Ми забезпечуємо нашим відвідувачам і покупцям світовий рівень сервісу і комфорту. Ми завжди відкриті до співпраці з партнерами і постачальниками, які сповідують аналогічні цінності.
Компанія «НОВУС УКРАЇНИ», що управляє торговельною мережею NOVUS, – єдина на вітчизняному ринку, яка для відкриття своїх магазинів будує «з нуля» сучасні торгові центри.

Дитячо-юнацька організація фізкультурно-оздоровчо-спортивний центр «ФОРМА».
Спортивного центру «ФОРМА»
є об’єднання зусиль провідних тренерів і спортсменів м.Києва для ефективного розвитку та популяризації східних бойових мистецтв та східної філософії, а також пропаганда здорового способу життя, посилення роботи, спрямованої на виховання морально-етичних та особистісних якостей у дітей, підлітків та молоді.
Центр «ФОРМА» є центральним спортивним клубом м.Києва представляє спортивну школу Карате-До, стиль Шотокан, версія JKA / WF.
Центр «ФОРМА» – один з провідних клубів на Україні, що працює понад 20 років і виховав багато видатних спортсменів, переможців національних і міжнародних змагань – це понад 30 володарів чорних поясів, Майстрів Спорту України і КМС з карате. Наші спортсмени лідирують на Чемпіонатах і першостях Києва, України та Міжнародних змаганнях.
Центр «ФОРМА» – в цілях підвищення майстерності, ми запрошуємо майстрів карате з різних країн і постійно проводимо семінари та атестації для стимулювання і вдосконалення наших учнів та тренерсько-інструкторського складу.

1

ТОВ “Сатарс”

– Мережа зручно розташованих аптек у спальних районах;
– Якісний і постійно оновлюваний товарний асортимент;
– Комфортні умови для здійснення покупок;
– Аптеки, в які прагнуть всі жителі спального району.

2

Аптека TAS побудована в форматі міні фармамаркету, який забезпечує якісне обслуговування клієнтів за рахунок пропозиції широкого асортименту медикаментів, засобів гігієни, БАД (біологічно активних добавок) у відкритій торговельній зоні. Вільний доступ дозволяє покупцеві розглянути товар, ознайомитися з інструкціями, отримати кваліфіковані рекомендації консультантів по окремих групах товарів, а також професійні рекомендації провізорів і фармацевтів в торговому залі. Це дасть можливість покупцеві заощадити час і придбати товар з урахуванням особистих потреб.

3

Основним напрямком діяльності фірми є роздрібна торгівля медикаментами та товарами медичного призначення.
Всі аптеки, аптечні пункти та кіоски відповідають суворим стандартам і вимогам, що пред’являються у фармації. Вони постійно перевіряються інспекторами державної інспекції з контролю якості лікарських середовищ в Донецькій області. Всі структурні підрозділи укомплектовані кваліфікованими фармацевтами і провізорами. Персонал постійно підвищує свій професійний рівень, проходить курси підвищення кваліфікації, відвідує семінари, конференції. Наші фармацевти та провізори постійно стежать за новинками на фармацевтичному ринку, легко орієнтуються в наявних оригінальних брендах і генериках.